Zahradnictví Polička, 57201 Polička,tel.: 774 15 16 08, e-mail: zahradnictvi.policka@email.cz


Právě provádíme

Vertikutace trávníku m od.................4,-Kč

Jarní dosetí trávníku m od...............3,-Kč

Řez ovocných stromů ks od.......250,-Kč

Jarní přípravy zahrad ...........individuálně

Přihnojování m od.............................4,-Kč

Plošné postřiky m od........................3,-Kč

Výsadby ......................................dle druhu

První sečení m od.............................2,-Kč

Kácení a prořezy stromů od........250,-Kč

Další prováděné služby a ceny naleznete v sekci CENÍK.

Akce

Při objednání realizace zahrady do konce května

NÁVRHY A PROJEKTY ZAHRAD ZDARMAJsme autorizovaná zahradní firma se širokým zaměřením

Naše firma Vám nabízí řešení při budování Vaší zahrady a to jak řešením kompletním, tak jednotlivou službou, kterou si u nás můžete objednat. Nabízíme Vám možnost zrealizovat zahradu na klíč, nebo si výběrem našich služeb udělat zahradu svépomocí a tím ušetřit nemalé finanční prostředky.

Zahrada a zahradničení

Navštívili jste stránky o zahradě a zahradnictví. Zde se dočtete vše o zahradě a kolem ní. Zjistíte, že zahrada vám dokáže působit nejen starost, ale i radost ze života.
Poradíme Vám jak o zahradu pečovat a jak se o ni starat. Nabídneme Vám zahradní služby a rady o zahradě, které využijete při zahradních pracích a zároveň Vám budou vítaným pomocníkem.
Našich odborných rad a zkušeností je dost nato, aby Vaše zahrada vzkvétala a přinášela vám radost z dobře vykonané práce.Zahradnictví je věda a záliba ke které když si přivoníte, nikdy Vás neopustí.
Když se o Vaši zahradu budete dobře starat, věřte ,že se Vám odmění. Vaše děti si budou mít kde hrát a vy si najdete svůj koutek oddechu, kde můžete trávit čas s přáteli, nebo si jen tak na zahradě relaxovat a nabírat energii pro další uspěchaný den.
Nechceme Vás strašit odbornými a latinskými termíny a budeme se jim snažit vyhnout.Věříme, že Vám tyto stránky o zahradě a zahradnictví přinesou mnoho užitečných rad a návodů, jak si práci na zahradě zpříjemnit a usnadnit.
Na první stránce se Vám pokusíme přiblížit naše pracovní zaměření a čím se naše zahradní firma zabývá.
Pokud se Vám naše stránky líbí, navštivte nás znovu a doporučte svým přátelům a známím.


Zahradnictví Polička

Na přání našich zákazníků provádíme kompletní návrhy zahrad a realizace zahrad. Provedeme veškeré zemní práce, pozemkové úpravy, např. uložíme kompletní zavlažovací systémy, natáhneme a zapojíme kabeláž osvětlení zahrady a další inženýrské sítě. Doplníme dostatkem kvalitní zeminy a dokončíme finální modelace zahrad, které jsou nezbytné pro další zahradní postupy např. založení trávníku výsevem ,dodáme travní semeno, položíme travní koberce, nebo upravíme pozemek pro okrasné rostliny. Položíme zahradní netkanou textilii, která zabraňuje prorůstání plevele a udržuje správnou vlhkost pro vysazené rostliny. Doplníme dekorativní kůrový mulč nebo kačírek, který znásobuje účinky zahradní textilie. Vše provádíme profesionálními stroji Kubota. Naše mechanizace je vybavena bohatým příslušenstvím - půdní frézy, zakladač trávníku, rotavátor, vertikutátor,aerifikátor ,kompaktor, podkop, nakladač, nivelátor atd. Tato zahradní technika ušetří nemalé finance díky své rychlosti, ale i zkvalitní všechny provedené zahradnické práce a postupy.

Realizace zahrad provádíme od nákupu a dodávky okrasných rostlin až po jejich vysazení a ošetření. Naše zahradnictví nabízí rostliny, skalničky, letničky, trvalky, stále zelené dřeviny ,ovocné okrásné stromky a keře,dává důraz, aby kvalita výsadeb byla ta nejlepší. Dokážeme vybrat a vysadit kvalitní rostliny a sazenice určené pro výsadbu i v náročných klimatických podmínkách. Klademe velký důraz na to, aby naše zahradní architektura, která dává zahradě osobitý a jedinečný vzhled byla ta nejlepší a šitá přímo na míru Vaší zahradě. Založení zahrady je důležitý a správný krok ve vašem životě a proto k němu přistupujeme zodpovědně. Pomůžeme Vám se o Vaši zahradu i nadále dobře starat. Naše zahradnictví nabízí kompletní zahradní servis a veškeré zahradní práce potřebné k tomu, aby si Vaše zahrada zachovala přirozený a hezký vzhled. Vyberte si v nabídce našich služeb a rádi Vám vyhovíme.

Postaráme se o vysazené rostliny a stromy, umíme ostříhat a omladit okrasné a ovocné stromy nebo keře , různě tvarovat a stříhat živé ploty, (habr,thuja, atd.), zlikvidovat zahradní odpad, provzdušnit trávník vertikutací, pravidelně přihnojovat zeleň na zahradě,chemicky i manuálně likvidovat plevel a mech, prostě udržovat svěží zeleň Vaší zahrady po celý rok. Nejen pro firmy nabízíme provádět : parkové úpravy, stříhat a prořezat vzrostlé stromy, posekat travnaté a zanedbané porosty, udržovat firemní a reprezentativní zahrady. Dále nabízíme: zemní práce,výkopy , vyhrabání základů pro rodinné domy, pergoly, nebo jiné zahradní stavby, srovnání terénu, nakládka a rozvoz materiálu. Připravujeme servis zahradní techniky typu: motorová kosa, křovinořez, vyžínač, vertikutátor, benzínová a elektrická sekačka. Servis je zajištěn pro vše ruční a strojní vybavení vaší zahrady.

V případě zájmu si můžete vybrat a objednat zahradní techniku i jiné zboží pro vaši zahradu v našem e-shopu .

www.zahrada cz.cz

V několika málo odkazech zde velice rychle a přehledně najdete vše co vaše zahrada potřebuje pro celoroční údržbu. Zahrada chce každé vegetační období něco jiného. Jaro, léto, podzim, zima, jsme tu pro Vás celý rok.


Zahradnictví Polička se těší na Vaši další návštěvu našich stránek


                              co se s láskou
   zahrada šlapáky
      nezasadí       
                 
neporoste
   

hezká zahrada